DUCA DI DOLLE

"Duca di Dolle je pre nás synonymom typickej talianskej pohostinnosti a rodinnej atmosféry. Uprostred viníc sa nachádza skromné, napriek tomu luxusné ubytovanie, kombinujúci rurálny štýl s čistou modernosťou. Deň po dni vás neomrzí sadnúť si na terasu s pohárom Nina - ich nefiltrované (col fondo) Prosecco, s nakrájaným salámom Soprèssa z lokálnych diviakov a kochať sa krajinou Rolle a Cison di Valmarina. "

Honza & Prosekárna tím

  

Relais Duca di Dolle bola v 16. storočí sídlom kláštora stredovekého pôvodu. Vinársku tradíciu týchto kopcov započal poriadok kamaldulov. Neskôr majetok prešiel do rodiny Brandolini. V prvej polovici 20. rokov 20. storočia sa stal majetkom Nina Muru. Táto jedinečná postava, amatérsky básnik a vášnivý milovník prírody a kultúry medzi 50. a 60. rokmi, otvoril miesto priateľom, ako sú básnici Giovanni Comisso a Andrea Zanzotto, s ktorými rád trávil čas. Zanzotto o Borgo di Rolle vyhlásil, že je ako "pohľadnica poslaná bohmi". Dnes Duca di Dolle vlastní skupina Baccini.

Najpredávanejšie

ddd ed
 
€13,75
DDD BRT
DUCA DI DOLLE, BRUT, DOCG
Skladom
Kód: 353
 
€13,75
DDD Colfondo
 
€13,75
ddd ed
€13,75

Prosecco Spumante, Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75 l  

Kód: 356
DDD BRT
€13,75

Prosecco Spumante, Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75 l  

Kód: 353
DDD Colfondo
€13,75

Prosecco Frizzante, Colfondo, Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75 l  

Kód: 347
3 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie