VEĽKOOBCHOD

Už 7 rokov sme silným partnerom v oblasti predaja šumivých vín a za túto dobu sme si posilnili svoju pozíciu na českom trhu. Prevádzky Prosekárny, partnerské vínotéky, kaviarne a reštaurácie nájdete po celej republike. Naším cieľom je uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov kvalitnými, ale cenovo dostupnými šumivými vínami. V portfóliu máme cez 250 druhov. Od prosecca ideálneho ako welcome drink alebo na miešané nápoje, až po boutique produkciu z tých najlepších viníc, vrátane prekrásneho Cartizze.

Vinárstva, ktoré zastupujeme, starostlivo vyberáme a dbáme na to, aby zákazník dostal to najlepšie víno za najlepšie ceny. Nechajte naše dlhoročné skúsenosti a množstvo kontaktov pracovať pre Vás.

Kľúčovým faktorom úspešnosti každého gastronomického zariadenia je jeho personál, preto sa zameriavame na školenia a degustácie, ktoré posilnia jeho schopnosti odporúčať a podávať víno s istotou a profesionalitou.

Samozrejmosťou je aj možnosť poskytnutia inventára, príslušenstvo k predaju, prezentáciu a skladovanie.

Pre kompletnú veľkoobchodnú ponuku nás kontaktujte na velkoobchod@prosekarna.sk.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie