Milí zákazníci, ako už máme vo zvyku, aj tento rok ideme navštíviť našich vinárov, zistiť čo je nové vo svete prosecca a aké novinky si pre nás pripravili. Preto od 18.4.2024 do 24.4.2024 budeme v Taliansku a bohužiaľ Vám nebudeme môcť doručiť Vaše objednávky. Od 25.4.2024 už pracujeme v normálnom režime. Ďakujeme za pochopenie a pre istotu si objednajte s predstihom, nech si máte vždy doma čo otvoriť :)

O NÁS

Sme partia priateľov, trochu família, bytosti, ktoré spojila číra láska k Proseccu. Prepadli sme pôvabu Valdobbiadene a náš cieľ bol hneď jasný - preniesť tamojšiu atmosféru na Slovensko a odovzdať vám všetko, čo sme videli, keď sme sa pozerali vinárom pod ruky. Prosekárny vznikli ako miesto na stretávanie, izbičky, kde sa dozviete všetko o Proseccu aj o našich najmilších vinohradníkoch, ktorých na Slovensku reprezentujeme a s ktorých tvrdou prácou a láskou k vínu Vás chceme oboznámiť.

Pripravili sme pre vás najširšiu ponuku kvalitného Prosecca. Na svoje si prídu milovníci vybraných druhov alebo oblastí, rovnako tak ako noví záujemcovia o toto skvelé pitie. Radi vám radíme s výberom a prezentujeme vám novinky, ktoré stojí za to ochutnať.

Prosekárna - to je e-shop, catering a veľkoobchod.

Tešíme sa na návštevu!

Tým PROSEKÁRNA